Konsolidacja kredytów gotówkowych – jak zrobić to z głową?

Kuszące kredyty

Kredyt gotówkowy – popularny produkt bankowy udzielany na okres kilku lat. Z pewnością nie raz Twój bank proponował Ci to rozwiązanie na podstawie przepływów na rachunku bankowym. Kusząca wizja zagranicznych wakacji, nowego sprzętu czy innych zrealizowanych marzeń powoduje, że czasem sięgamy po wsparcie finansowe banku nie tylko dlatego, że musimy. Czasem robimy to więcej niż raz… no właśnie. A wsparcie to nie jest niestety bezpłatne. Trzeba je zwrócić, doliczając do niego odsetki, prowizje, ubezpieczenia…

Z drugiej strony wystarczy drobna zmiana sytuacji życiowej – zmiana pracy na mniej płatną, nowy członek rodziny, czy inwestycja we własny rozwój, by środków dostępnych w domowym budżecie, także tych na spłatę zobowiązań bankowych, zrobiło się mniej. Co warto zrobić z nadmierną ilością rat kredytów? Można je skonsolidować.

Konsolidacja z głową – nie winduj swoich kosztów!

Konsolidacja kredytów gotówkowych może być świetnym posunięciem, jeśli wybierzesz korzystne rozwiązanie. Niestety wiele ofert, określanych jako konsolidacja, jest faktycznie kolejnym kredytem ze wszystkimi kosztami, które się z tym wiążą. Pozornie przynoszą one ulgę domowemu budżetowi, gdyż rata jest mniejsza. Faktycznie po raz kolejny płacisz prowizję za udzielenie kredytu i pokrywasz inne koszty.

Potrzebujesz skonsolidować zadłużenie, płacić mniej i nie dołożyć do tego interesu dodatkowych kwot spłacanych przez lata? Zapraszamy na rozmowę przy dobrej kawie. Przedstawimy Ci dostępne rozwiązania i pokażemy, jak zyskać, a nie stracić na konsolidacji kredytów gotówkowych.


Zielona Góra
ul. Żeromskiego 1/2

Kredyty, ubezpieczenia, leasing, faktoring

Umów się na spotkanie

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder