Doradca finansowy i kredytowy w Żarach

Szukasz doświadczonego i wykwalifikowanego doradcy finansowego w Żarach? Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w kwestii kredytów gotówkowych i hipotecznych, ubezpieczeń oraz usług leasingowych i wynajmu długoterminowego. Gwarantujemy bezstronność, uczciwość i elastyczność. Do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować klientom usługi na najwyższym poziomie. 

 

Doradca kredytowy w Żarach – pomoc w uzyskaniu kredytów gotówkowych i hipotecznych 

Zamierzasz zaciągnąć kredyt hipoteczny na kupno nieruchomości lub budowę domu? A może potrzebujesz dodatkowej gotówki na zakup samochodu lub remont mieszkania? Jeśli chcesz uzyskać finansowanie na atrakcyjnych warunkach, skorzystaj z usług naszych doradców finansowych w Żarach. 

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z naszymi doradcami finanowymi w Żarach? Podczas pierwszego spotkania doradca kredytowy dokonuje wstępnej oceny Twojej zdolności kredytowej i wybiera instytucje bankowe, do których warto złożyć wnioski. Następnie na podstawie odpowiednich dokumentów doradca kredytowy przygotowuje wnioski kredytowe i składa je w wybranych bankach. Po około tygodniu otrzymuje wstępne decyzje kredytowe, które następnie przekazuje do rzeczoznawcy. Po wybraniu najatrakcyjniejszej oferty przychodzi czas na podpisanie umowy. Oczywiście podczas składania podpisu towarzyszymy naszym klientom, aby móc zapewnić im wsparcie merytoryczne i wyjaśniać na bieżąco niezrozumiałe kwestie i zapisy. 

 

Doradca finansowy Żary – pomoc przy wyborze ubezpieczenia 

Nasi doradcy finansowi w Żarach pomagają klientom wybrać nie tylko najkorzystniejszy kredyt, ale również najlepsze ubezpieczenie. Dzięki temu, że jesteśmy partnerem INSUR INVEST, mamy dostęp do propozycji aż kilkudziesięciu europejskich firm ubezpieczeniowych. W ofercie posiadamy liczne ubezpieczenia, m.in: komunikacyjne, firmowe, zdrowotne, pracownicze i wakacyjne. 

 

Doradca finansowy Żary – wybierz z nami ofertę usług leasingowych lub wynajmu długoterminowego

Jesteś zainteresowany leasingiem lub długoterminowym wynajmem pojazdu? Doskonale trafiłeś! Mamy bardzo szeroką ofertę wspomnianych usług. Podczas współpracy doradca finansowy wspiera klientów nie tylko w kontakcie z instytucjami oferującymi leasing czy wynajem, ale również w negocjacjach cenowych i przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Gwarantujemy fachowe doradztwo i profesjonalne wsparcie naszego doradcy kredytowego w Żarach. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami doradztwa finansowego w Żarach, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszym biurze. 


Zielona Góra
ul. Żeromskiego 1/2

Kredyty, ubezpieczenia, leasing, faktoring

Umów się na spotkanie

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder