Kontakt

Zapraszamy do naszego biura w Zielonej Górze.

Dla wygody naszych Klientów wszystkie produkty finansowe dostępne są w obu lokalizacjach. Podczas pierwszego spotkania, które trwa około 40 minut, przedstawimy Ci możliwości płynące z rynku finansowego, dzięki którym zrealizujesz swoje cele.

Hanna Hadryś

Specjalista ds. kredytów hipotecznych, właściciel

hanna@kellerfinanse.pl
tel. 696 914 028

Keller Finanse

ul. Żeromskiego 1/2
65-066 Zielona Góra

NIP 9281988691
Regon 080207492

Oddział Zielona Góra

Hanna Oleksy

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

hanna.oleksy@kellerfinanse.pl
tel. 538 352 075

Beata Nieznaj

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

beata@kellerfinanse.pl
tel. 530 967 683

Katarzyna Kołtuniak

Specjalista ds. kredytów hipotecznych

katarzyna@kellerfinanse.pl
tel. 538 342 019

Dorota Lebioda

Asystentka

dorota@kellerfinanse.pl
tel. 692 755 556

Julita Zawadzka

Asystentka

julita@kellerfinanse.pl
tel. 735 035 063

Anna Rybaczek

Mobilny specjalista ds. ubezpieczeń

anna@kellerfinanse.pl
tel. 600 298 651

Finansowanie firm

biznes@kellerfinanse.pl
tel. 533 350 989

Zielona Góra
ul. Żeromskiego 1/2

Kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe,
ubezpieczenia, leasing.

Zapraszamy do biura.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder