Kontakt

Zapraszamy do naszych biur w Zielonej Górze oraz w Żarach.

Dla wygody naszych Klientów wszystkie produkty finansowe dostępne są w obu lokalizacjach. Podczas pierwszego spotkania, które trwa około 40 minut, przedstawimy Ci możliwości płynące z rynku finansowego, dzięki którym zrealizujesz swoje cele.

Hanna Keller

Specjalista ds. kredytów hipotecznych, właściciel
Oddziały Zielona Góra, Żary

hanna@kellerfinanse.pl
tel. 696 914 028

Keller Finanse

ul. Żeromskiego 1/2
65-066 Zielona Góra

NIP 9281988691
Regon 080207492

Oddział Zielona Góra

Beata Nieznaj

Specjalista ds. kredytów hipotecznych
Zielona Góra

beata@kellerfinanse.pl
tel. 530 967 683

Paulina Silska

Specjalista ds. kredytów hipotecznych
Zielona Góra

paulina@kellerfinanse.pl
tel. 735 035 063

Katarzyna Kołtuniak

Asystentka
Zielona Góra

katarzyna@kellerfinanse.pl
tel. 606 671 001

Dorota Lebioda

Asystentka
Zielona Góra

dorota@kellerfinanse.pl
tel. 692 755 556

Oddział Żary

Anna Rybaczek

Specjalista ds. ubezpieczeń
Oddział Żary

anna@kellerfinanse.pl
tel. 600 298 651

Ewa Hadryś

Specjalista ds. ubezpieczeń
Oddział Żary

ewa@kellerfinanse.pl
tel. 692 727 633

Zielona Góra
ul. Żeromskiego 1/2

Kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe,
ubezpieczenia, leasing.

Oddział Żary
ul. Żabikowska 1

Ubezpieczenia, kredyty.

Zapraszamy do biura.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder