Ubezpieczenie grupowe… poza firmą? Tak, to możliwe!

Atrakcyjne warunki ubezpieczeń grupowych

Każdy, kto zetknął się z ubezpieczeniem grupowym wie, że warunki oferowane w ramach opłacanej składki są zdecydowanie lepsze, niż w ubezpieczeniach indywidualnych.

Niestety, nie każdy może z takiego rozwiązania skorzystać. Dostęp do ubezpieczeń grupowych mają pracownicy firm, które zdecydowały się na wprowadzenie ubezpieczenia oraz ich małżonkowie i partnerzy życiowi.

Partnerzy życiowi nie będący formalnie małżonkami często także pozostają poza zbiorem osób, które mogą przystąpić do ubezpieczenia. Nie każda firma ubezpieczeniowa akceptuje ten typ relacji.

Minimalna grupa do ubezpieczenia grupowego to zwykle 3-5 osób. A więc jeśli:

  • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą,
  • studiujesz i nie pracujesz,
  • pozostajesz w związku nieformalnym z osobą utrzymującą Wasze gospodarstwo domowe,
  • jesteś wykluczony z takiej formy ochrony.

Co zrobić by korzystać z ubezpieczenia grupowego poza pracą?

Mamy sposób, by korzystać z ubezpieczenia grupowego poza firmowymi „grupówkami”. Dołącz do naszej grupy otwartej! To ubezpieczenie grupowe zostało pomyślane tak, by mógł dołączyć do niego każdy, kto spełnia podstawowe wymagania zdrowotne. Ubezpieczonym może być przedsiębiorca na własnej działalności, student i osoba nie pracująca zarobkowo, która chce mieć taką ochronę.

Kwoty ubezpieczenia w niczym nie ustępują tym „firmowym” a suma ubezpieczenia to nawet 250 tys zł. Interesujące? Umówmy się na spotkanie, na którym przedstawimy Ci pełny zakres ochrony.


Zielona Góra
ul. Żeromskiego 1/2

Kredyty, ubezpieczenia, leasing, faktoring

Umów się na spotkanie

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder