Wniosek do kredytu hipotecznego – jak zrobić to dobrze? Sprawdź, jak zrobić to perfekcyjnie.

Marzenia kosztują – kredyt hipoteczny

 

Własny dom czy mieszkanie to inwestycja na lata. Zwykle jest to między 25 a 35 lat, a więc istotna część życia inwestora. Istotna część Twojego życia, jeśli planujesz zakup lub budowę.

Co zrobić, by oszczędzić sobie niepotrzebnych negatywnych emocji już na początku? Na pewno musisz dobrze opracować wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego.

Wydaje się to banalne, ale błędy popełnione na tym etapie mogą znacząco odcisnąć się na Twoich nerwach i kondycji finansowej. Zwłaszcza etap kosztorysowania może nastręczyć później wiele problemów. Źle sporządzony kosztorys może skutkować nawet brakiem wypłaty środków na początku inwestycji, lub koniecznością wpłacania zaliczek!

Korzystaj z profesjonalnego wsparcia

Prawidłowe przygotowanie dokumentacji kredytowej to zadanie wymagające nie tylko wiedzy. Akademickie przygotowanie nie sprawdzi się, jeśli zabraknie doświadczenia i znajomości rynku.

Zadanie przygotowania dokumentacji do kredytu, w tym kosztorysu, który zapewni Ci płynność finansową na etapie całej inwestycji, warto zlecić specjalistom.

W Keller Finanse przygotujemy Twoją dokumentację kredytową od A do Z. Nie ryzykujesz, że będziemy działać na rzecz banku, z którym współpracujemy, ponieważ jesteśmy niezależnymi ekspertami.

Doradzamy jak skonstruować wniosek, by był poprawny, skuteczny i nie powodował nieprzyjemnych niespodzianek na etapie realizacji budowy. Wypełniamy go i składamy w imieniu klienta do wybranych banków, które oferują najlepsze warunki dla takiej inwestycji.

Planujesz kredyt hipoteczny? Kiedy możemy spotkać się by o tym porozmawiać?


Zielona Góra
ul. Żeromskiego 1/2

Kredyty, ubezpieczenia, leasing, faktoring

Umów się na spotkanie

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder